TÜSHAD Üyeleri Geleneksel İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

PAYLAŞ:

Sivil havacılık alanında Türkiye’nin en güçlü sivil toplum kuruluşlarından biri olan Tüm Sivil Havacılar Derneği (TÜSHAD), üyeleri ile geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.

TÜSHAD kurulduğu 2005 yılından bu yana her yıl Ramazan ayında üyeleriyle iftarda bir araya gelerek birlikteliklerini pekiştiriyor. TÜSHAD Başkanı Arif Ali Gezmişoğlu iftar öncesi yaptığı konuşmasında, “Üyelerimizle bir araya geldiğimiz bu iftar programının gerçek sahibinin derneğe üye olan milli ve manevi değerlere sahip çıkan havacılık tutkunları olduğunu, kurulduğu 2005 yılından bu yana TÜSHAD olarak sivil havacılık çalışanları arasında sosyal dayanışma ve birlikteliği güçlendirmeyi amaçladıklarını ve bu amaç doğrultusunda faaliyetlerini yürüten derneğimizin manevi huzur ve güzelliklerle dolu bu mübarek günde ilk günkü aşkla bizleri bir araya getiriyor olmasının bizlere cesaret ve güç vermekte olduğunu” ifade etti.

7 Haziran 2018 tarihinde Ramazan Bingöl Et Lokantısı’nda son derece samimi ve Ramazan’ın güzelliğine yakışır bir atmosferde  gerçekleşen iftar programına yaklaşık 110 üye katıldı. İftar süresince derneğin şimdiye kadar yaptığı çalışmalar barkovizyonda üyelere aktarıldı. TÜSHAD Başkanı Arif Ali Gezmişoğlu, iftar programına katılan üyelere TÜSHAD’a vermiş olduğu destek için teşekkürlerini sunarak daha nice program ve organizasyonlarda bir araya gelebilmeyi temenni ettiğini belirtti. Başkan Gezmişoğlu, iftar sonrası programa katılan üyeler ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.