Your Cart

Cankurtaran Eğitimi

Cankurtaran Eğitimi
13-09-2022
Cankurtaran Eğitimi
13-09-2022

TÜSHAD ailesi olarak Türkiye genelinde cankurtaran eğitimi vermekle yetkilendirilmiş SAS Eğitim Merkezi işbirliği ile düzenlenen Cankurtaran eğitimi hakkında sizleri bilgilendirmek ve eğitime davet etmek isteriz.

Eğitimin amacı cankurtaranlık konusunda farkındalık yaratmak ve suda boğulma durumlarında müdahale edilebilmesi ile suda boğulma vakalarının en aza indirgenmesine katkıda bulunmaktır.

Eğitim 2 aşamalı olarak gerçekleştirilecektir.

  • Teorik Eğitim: 4 saatlik bir eğitim olup eğitim içeriğinde; tanımlar, kazaya müdahale ve müdahale sırasında uygulanması gereken önemli detaylar yer almaktadır. Teorik eğitim TÜSHAD dernek merkezinde (Atatürk Havalimanı Yerleşkesi, B Kapısı) gerçekleştirecektir. 
  • Pratik Eğitim: 4 saatlik bir eğitim olup teorik eğitimde bahsi geçen konuların suda birebir katılımlı olarak uygulaması yapılacaktır.

Eğitim tarihi ve saati 1 Ekim Cumartesi saat 09:00 olarak planlanmıştır.

Eğitime katılım için yüzme bilme şartı aranmaktadır.

Eğitime katılım için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Detaylı bilgi almak, eğitim ile ilgili soru ve görüşlerinizi aktarmak için [email protected] e-posta adresi ve/veya 0 542 388 74 23 numaralı dernek hattından iletişime geçebilirsiniz.

Eğitime kayıt yaptırmak için linke tıklayıp formu doldurmanız yeterlidir.

https://forms.gle/xA5VgPnSaZSFuKjr5

In order for you to use our website better, read the Cookie Policy in order to have more information about the cookies used.