Your Cart

THY-TUSHAD 23 Nisan Etkinliği

THY-TUSHAD 23 Nisan Etkinliği
24-10-2018
THY-TUSHAD 23 Nisan Etkinliği
24-10-2018

THY-TÜSHAD işbirliğiyle bu 23 Nisan bir başka güzel geçti:

Bugünkü çocuklarla dünkü çocuklar birlikte eğlendi...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle, THY A.O.-TÜSHAD işbirliğiyle, TÜSHAD üyeleri ve THY mensuplarının katılımıyla çok güzel ve eğlenceli bir program gerçekleştirdik.

Bahçelievler’de yeni hizmete açılan Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşen bu çok renkli programa aileleriyle birlikte katılan 250 civarındaki misafirimizle, her yaştan çocuklarının mutluluk ve neşeleri görülmeye değerdi.

“Bir Kümes Müzikali” isimli çocuk oyununun minikleri kahkahaya boğduğu programda, oyun gösterimi öncesinde de pamuk şekerinden patlamış mısıra, Curio çikolatadan horoz şekerine muhtelif çeşit ve lezzetteki ikramlar sunuldu.

Bu cazip ikramlarla birlikte, sevimli çizgi film karakterlerinin kıyafetlerine bürünen animatörlerle, palyaçoların ilgi ve komiklikleri de küçük misafirlerimizin neşelerine neşe kattı.

Oyunu seyrederken neşelerinin zirvesine çıkan ve gözleri mutlulukla parlayan miniklere, oyun çıkışında verilen; diş fırçalama takip kartı, boyanabilir tişört ve boya kalemlerinden oluşan hoş ve şık hediye paketi de, onlarla birlikte, beraberlerindeki “dünkü çocukları” da ziyadesiyle mutlu etti.

Başta TÜSHAD Yönetim Kurulu ve Dernek üyelerimiz olmak üzere, programa katılan tüm arkadaşlarımız ve yakınları adına, bu güzel programın organizasyon ve gerçekleştirilmesinde Derneğimizle yapmış oldukları değerli işbirliği ve destekleri için THY A.O.’nun sayın yönetici ve ilgililerine bir kez daha teşekkür etmeyi bir borç biliyoruz.

Önümüzdeki yıllarda geleneksel hale getirerek, devamını arzu ettiğimiz bu çok özel programımıza katılan TÜSHAD üyesi ve meslektaşlarımıza da teşekkür ediyor, değerli üye ve arkadaşlarımızla bundan sonraki programlarımızda ve en kısa zamanda tekrar görüşebilmeyi diliyoruz.

Selam ve saygılarımızla,

Tüm Sivil Havacılar Derneği (TÜSHAD) Yönetim Kurulu adına,

Serdar UYGUR

TÜSHAD Yönetim Kurulu Başkanı

In order for you to use our website better, read the Cookie Policy in order to have more information about the cookies used.